We are always
here to help

Получить консультацию

Примечание к УКТ ВЭД. Группа 53

Група 53
Інші рослинні текстильні волокна; пряжа з паперу і тканини з паперової пряжі

    Додаткова примітка:

1. (А) Беручи до уваги винятки, передбачені у примітці 1 (B), у товарних підкатегоріях 5306 10 90 00, 5306 20 90 00 та 5308 20 90 00 термін “розфасована для роздрібної торгівлі” означає пряжу (однониткову, однокручену або багатокручену), розфасовану:

(а) у клубках або на пластинках з картону, котушках, патронах чи подібних носіях масою (включаючи масу носія) не більш як 200 г;

(b) у пасмах або мотках масою не більш як 125 г;

(c) у пасмах або мотках, які складаються з кількох менших пасом або мотків, розділених нитками, що роблять пасма та мотки незалежними один від одного, причому масою кожного з цих менших пасом чи мотків не більш як 125 г.

(B) Винятки:

(а) пряжа, однокручена або багатокручена, невибілена (сурова), у пасмах чи мотках;

(b) пряжа однокручена або багатокручена, розфасована:

(1) у пасмах або мотках перехресного намотування; або

(2) намотана на носії або іншим способом, що свідчить про її використання у текстильній промисловості (наприклад на крутильних патронах, у починках, у конічних бобінах або на веретенах або у вигляді кокона для вишивальних машин).

Загальні положення

    Загальні положення до розділу XI слід брати до уваги під час читання положень до цієї групи.

Загалом, за невеликими винятками, зазначеними в поясненнях до товарної позиції 5305, до цієї групи включаються рослинні текстильні матеріали (крім бавовни) на різних стадіях оброблення – від сировини до її перетворення в тканини.

До неї також включаються паперова пряжа і тканини з неї та вироби зі змішаних текстильних матеріалів, прирівняні до виробів цієї групи з врахуванням положень Примітки 2 до розділу XI.

Новости