We are always
here to help

Получить консультацию

Введено розстрочення зі сплати ПДВ для ввезення обладнання для власного виробництва

27.02.2018

Для її отримання платник податку подає до митниці ДФС відповідну заяву

Порядок надання розстрочення сплати податку на додану вартість (ПДВ) та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України набрав чинності, повідомляє Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України (ДФС).

«Порядок визначає процедуру надання розстрочення сплати ПДВ та застосування забезпечення виконання зобов’язань під час ввезення на митну територію України з поміщенням у митний режим імпорту обладнання, що класифікується за товарними підкатегоріями згідно з УКТЗЕД, визначеними п. 65 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу, та ввозиться платником податку для власного виробництва на території України», – йдеться у повідомленні.

Так, для отримання розстрочення сплати ПДВ платник податку подає до митниці ДФС заяву за відповідною формою, до якої додаються, зокрема бізнес-проект, бізнес-план або інший документ, у якому зазначено технологічний процес з економічними розрахунками та очікувані результати діяльності.

Крім того, до заяви додаються наявні висновки держрганів, експертних установ, організацій, державні стандарти і стандарти підприємства, технічні умови, технічна документація, документи, що підтверджують наявність виробничих потужностей, приміщень.

Як зазначається, рішення про надання розстрочення сплати ПДВ під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України приймається митницею ДФС за рекомендацією комісії, що утворюється за рішенням керівника такої митниці, протягом 10 робочих днів з дати надходження заяви.

«Якщо на дату надходження заяви до митниці ДФС сума ПДВ, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн грн, рішення приймається за погодженням з Головою ДФС протягом 25 робочих днів з дати надходження заяви. Оформлене згідно з додатком 2 Рішення надається платнику податку безоплатно», – пояснюють у ДФС.

Так, відповідна Постанова Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 № 85, якою затверджено зазначений Порядок надання розстрочення сплати ПДВ набрала чинності 21 лютого 2018 року.

mind.ua

Свежие новости раздела