We are always
here to help

Получить консультацию

Влада країни зробила такий крок вперше за 6 років, щоб запобігти зростанню цін на продукт

26.05.2022

З 1 червня Індія запроваджує обмеження на експорт цукру задля підвищення його доступності на внутрішньому ринку і з метою запобігти зростанню цін. Про це повідомляє видання The Economic Times.

Наголошується, що індійський уряд зобов’язав постачальників отримувати дозволи на продаж цукру за кордон у період з 1 червня до 31 жовтня.

Обмеження стосуються експорту цукру-сирцю, рафінованого і білого цукру, йдеться в повідомленні Головного управління зовнішньої торгівлі (DGFT). Водночас обмеження не застосовуватимуть до постачання цукру в США і Європейський Союз у рамках квот, які раніше було встановлено.

Як відомо, Індія – найбільший у світі виробник цього продукту і другий за обсягами експортер після Бразилії. Експерти вважають, що рішення країни вплине на вартість цукру по всьому світу.

Видання нагадало, що Індія та інші країни світу вживають аналогічних заходів в економіці на тлі війни в Україні, яка призвела до різкого зростання цін на продукти харчування в багатьох регіонах.

Раніше Індія запровадила заборону на постачання за кордон пшениці, це призвело до значного збільшення цін на світовому ринку.

korrespondent.net

Свежие новости раздела