We are always
here to help

Получить консультацию

Уряд удосконалив порядок обмеження доступу на ринок друкованої продукції антиукраїнського змісту з РФ

28.05.2019

Уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо можуть вилучати видавничу продукцію з обігу за місцем її фактичного виявлення

Уряд постановою від 15.05.2019 р. №396 вдосконалив механізм обмеження доступу на український ринок друкованої продукції антиукраїнського змісту з РФ.

Зокрема, внесено зміни до Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, а також Порядку видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України.

Документом передбачено, що уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо можуть вилучати видавничу продукцію з обігу за місцем її фактичного виявлення, а не лише за місцем розташування його господарських або інших об’єктів.

Крім того, відтепер у заяві про видачу дозволу імпортери мають вказувати міжнародний стандартний номер книги (ISBN) та код товару згідно з УКТЗЕД.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела