We are always
here to help

Получить консультацию

Україна не збавляє темпів імпорту пальмової олії

20.03.2018

Україна у січні-лютому 2018 року імпортувала 29,3 тис. тонн пальмової олії. Про це повідомила Державна фіскальна служба України.

Зокрема у лютому цього року з Індонезії було імпортовано 12,4 тис. тонн пальмової олії, з Малайзії — 1,2 тис. тонн тонни, зі Швеції — 105 тонн, з інших країн — 91 тонну.

При цьому, на експорт з України за 2 місяці поточного року було поставлено 253 тонни пальмової олії.

Нагадаємо, за словами народного депутата Сергія Тригубенка, протягом сезону 2017/18 Україна наростила імпорт пальмової олії до небачених раніше обсягів. Зокрема було імпортовано близько 78 тис. тонн пальмової олії, що є найбільшим показником за останні сім сезонів.

“По факту двократне збільшення кількості пальмової олії на українському ринку, щонайменше, свідчить про значне погіршення якості молочної та кондитерської продукції. Також такий стрімкий ріст показників імпорту 2пальми” я вважаю і наслідком дії мораторію на перевірки. Бо сукупність таких факторів, як відсутність контролю, ріст курсу долара і бідність споживача “спонукають” виробника шукати шляхів здешевлення готової продукції“, — заявив він.

agronews.ua

Свежие новости раздела