We are always
here to help

Получить консультацию

Спрощено контрольні процедури на митниці

22.02.2019

Відмітки у дозволах на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори та сертифікатах на пересувні виставки проставлятимуться на митниці.

Відповідні зміни до постанови Кабміну від 13 грудня 2000 р. № 1822 та від 25 липня 2007 роки № 953 затверджені на засіданні Кабміну 20 лютого. Зміни прийнято для реалізації положень Закону № 2530 про введення механізму “єдиного вікна”.

Зокрема, з постанови № 1822 виключили позицію по здійсненню екологічного контролю Держекоінспекцією і надали органам доходів та зборів повноваження щодо проставляння відміток у дозволах на імпорт та експорт об’єктів регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що знаходяться під загрозою зникнення.

У постанові № 953 виключили пункт про передачу відомостей про видані дозволи і сертифікати до Держмитслужби в порядку, встановленому Мінприроди за погодженням з Держрибагентством і Держмитслужбою, оскільки цей процес вже врегульовано в Законі № 2530 (дозволи або сертифікати, що видаються уповноваженими органами відповідно до Конвенцієювносяться такими органами в портал “Єдине вікно для міжнародної торгівлі” у формі електронних документів, завірених електронним цифровим підписом, в день видачі таких документів).

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела