We are always
here to help

Получить консультацию

Процесуальні хитрощі у суді блокують створення нової Митної служби

19.06.2019

Суд ніяк не може приступити до розгляду апеляційної скарги, поданої Кабінетом міністрів України, про відновлення конкурсу на керівника Державної митної служби.

Конкурс на посаду керівника нової Державної митної служби заблокований вже 62 дні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова. Крім того, привернути увагу до цієї теми сьогодні на Погоджувальній раді парламенту намагалась голова підкомітету з митної справи, народний депутат Тетяна Острікова.

Як відомо, Мінфін за підтримки уряду розпочав реформу Державної фіскальної служби, яку передбачається знову поділити на окремі Податкову і Митну служби.

«За шість місяців ми розробили концепцію, обговорили її зі всіма стейкхолдерами, ухвалили на Кабміні, розробили положення про нові служби і затвердили їх, провели конкурси, по податковій службі його завершили, створити юридичну особу і зараз активно створюємо нову Податкову службу, в той час як конкурс на Митницю заблоковано», — розповідає міністр фінансів.

13 червня 2019 року колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду мала розглянути апеляційну скаргу, подану Кабінетом міністрів України на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 квітня 2019 року, про забезпечення адміністративного позову у справі №640/6674/19, яка зупинила дію розпорядження уряду від 20 березня 2019 року №162-р щодо оголошення конкурсу на посаду голови Державної митної служби. Проте засідання закрили після подання автором першої заяви нового позову про відведення суддів.

Автор: Сергій Глушко

sud.ua

Свежие новости раздела