We are always
here to help

Получить консультацию

Понад 150 країн визнають дієвою систему контролю за якістю харчової продукції в Україні

24.02.2020

На сьогодні Україна експортує свою продукцію до понад 150 країн світу, що свідчить про довіру торговельних партнерів до безпечності вітчизняних харчових продуктів.
Про це в Укрінформі під час публічного звіту про роботу Держспоживслужби у 2019 році розповіла т.в.о. голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ольга Шевченко.

“Якщо говорити про експорт – він завжди пов’язаний з оцінкою системи. На сьогодні Україна може експортувати більш як до 150 країн світу, це свідчить про те, що система і функціювання по напрямках роботи Держспоживслужби при експорті тваринницької і рослинницької продукції визнана дієвою, прозорою та викликає довіру з боку торговельних партнерів”, – сказала Шевченко.

Вона зазначила, що за минулий рік в Україні було проведено 5 зовнішніх аудитів різних країн для виходу на міжнародні ринки — ЄС, КНР, Канади та Ефіопії.

У звіті Держпродспоживслужби зазначено, що минулого року було погоджено 28 експортних сертифікатів, відкрито загалом 98 ринків. Наразі триває оцінка системи роботи Держпродспоживслужби 65 країн.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела