We are always
here to help

Получить консультацию

Оновлено процедуру справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон

29.08.2019

Кабмін постановою від 21.08.2019 N 782 виклав у новій редакції Порядок справляння єдиного збору у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон.

Цим Порядком визначається процедура справляння єдиного збору відповідно до Закону “Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України”.

Єдиний збір справляється одноразово органом доходів і зборів, який здійснює митні формальності у пункті пропуску (пункті контролю) через державний кордон, під час ввезення транспортного засобу (контейнера) на митну територію України (зокрема з метою транзиту).

Єдиний збір сплачується власником транспортного засобу (контейнера) чи вантажу, або перевізником вантажу, або іншою особою, уповноваженою власником чи перевізником.

Єдиний збір справляється за єдиним платіжним документом – уніфікованою митною квитанцією, форма, порядок заповнення та використання якої встановлюються Мінфіном.

Єдиний платіжний документ складається у паперовій формі або у формі електронного документа.

Єдиний збір розраховується посадовою особою органу доходів і зборів за ставками, визначеними у ст. 5 Закону.

Сплата єдиного збору здійснюється у готівковій чи безготівковій формі в установленому порядку, зокрема із застосуванням авансових платежів (передоплати).

Постанова набирає чинності через 90 днів з дня її опублікування, а саме з 27 листопада 2019 року у зв’язку з її опублікуванням в Урядовому кур’єрі від 28.08.2019 N 163.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела