We are always
here to help

Получить консультацию

Новий додаток Carnet ATA робить можливими цифрові декларації та транзакції

18.10.2019

розпочато впровадження пілотного проекту “Меркурій II”, який передбачає цифровізація міжнародного митного документа “Карнет АТА“.

Після низки тренінгів та внутрішніх тестів з червня, управління Міжнародної Торгової палати (ICC) цифровою системою Carnet ATA стала активною. Починаючи з жовтня і надалі шестимісячного періоду, випробування в реальних умовах будуть проведені у шести пілотних країнах: Бельгії, Китаї, Росії, Швейцарії, Великобританії та США.

Коментуючи початок роботи системи, Руді Боллігер, голова Всесвітньої ради Carnet ATA ICC, заявив: “Ця ініціатива, завдяки своєму новому додатку та митному порталу, забезпечить цифровий запис та відстеження декларацій і транзакцій, полегшуючи транскордонну логістику товарів легшими, швидшими та безпечнішими для бізнесу та митниць. Ми сподіваємось, що спростивши ці виснажливі торгові процеси, більше країн приєднаються до системи АТА.

Пілот Mercury II, заснований Федерацією світових палат ICC та затверджений Всесвітньою митною організацією, є першим цифровим рішенням, яке дозволяє завантажувати Carnet ATA на свої мобільні гаджети, готувати через них декларації та отримувати підтвердження транзакцій.

Крім того, митні органи можуть читати дані Carnet та здійснювати операції в електронному вигляді. Цифровізація процедур Carne ATA має на меті полегшити транзакції, підвищити безпеку даних, зменшити винятки та покращити адміністрування для всіх зацікавлених сторін у всьому світі.

Перша книжка ATA була випущена в 1960-х роках і є одним із способів, яким ICC робить бізнес доступний для кожного і всюди. З цього моменту митний документ став загальновизнаним як ідеальний інструмент сприяння торгівлі, що стосується тимчасового ввезення товарів.

ICC несе відповідальність за адміністрування глобальної мережі гарантійних Carnet ATA, яка діє сьогодні у 78 країнах.

iccua.org

Свежие новости раздела