We are always
here to help

Получить консультацию

Нова Митниця запускає єдину електронну базу доручень на проведення митного огляду

07.11.2019

 Нова Митниця запускає централізовані надсилання доручень від правоохоронних органів на проведення митного огляду товарів та транспортних засобів. Процес відбуватиметься в електронному вигляді та допоможе зосередити всі запити правоохоронців в одному місці. Спільно зі Службою Безпеки України плануються перші доручення в онлайн-формі.

Наразі запити про проведення митного огляду надсилаються від правоохоронних органів до конкретного митного посту в паперовому вигляді. Це призводить до того, що неможливо відслідкувати як відбувається митний огляд. До того ж, така процедура збільшує кількість зловживань на місцях. Запуск централізованого надсилання через електронну систему доручень мінімізує ці явища.

“Цей проект допоможе нам тримати під контролем більшість процесів, які відбуваються на митних пунктах. Ми будемо бачити, хто написав доручення, хто його отримав і коли. Тепер не вийде просто “домовитись” на місці. Життя для контрабандистів тепер буде погіршуватись і погіршуватись”, — розказав Голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

Проект запустився згідно постанови Кабінету Міністрів України №861 “Про реалізацію експериментального проекту з організації централізованого надсилання правоохоронними органами в електронному вигляді доручень на проведення митного огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення” від 2 жовтня 2019 року.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела