We are always
here to help

Получить консультацию

Неухвалення Закону про Митний тариф України збільшує корупційну складову на митниці – Ніна Южаніна

11.06.2019

Верховна Рада має привести систему опису та кодування товарів у відповідність до правил Всесвітньої митної організації. Неухвалення парламентом проекту Закону про Митний тариф України (реєстраційний номер 7306) матиме низку негативних наслідків для іміджу держави. Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Протермінування виконання державою Україна зобов’язань, взятих на себе як члена Міжнародної конвенції про Гармонізовану систему опису та кодування товарів, безперечно, негативно впливає на імідж нашої держави в цій організації та на світовому ринку в цілому. Україна постає як слабка ланка в системі накопичення та обміну даними митної статистики в рамках Всесвітньої митної організації», – заявила Ніна Южаніна.

За її словами, неприйняття законопроекту також загрожує виникненням розбіжностей у товарних кодах країни-експортера та України під час митного оформлення товарів та продукції, що імпортується та збільшенням часу на проведення процедури митного оформлення товарів, підвищення корупційної складової такої процедури за рахунок ускладнення визначення митної вартості товарів, коди УКТ ЗЕД яких не співпадають із кодами, що використовуються країнами-експортерами.

//bloginside.in.ua

Свежие новости раздела