We are always
here to help

Получить консультацию

Нефьодов почав виконувати обов’язки глави митниці

15.07.2019

З 15 липня новий глава Державної митної служби Максим Нефьодов приступає до обов’язків керівника ДМС. Минулого тижня Нефьодов подав е-декларацію про звільнення з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі та забрав трудову книжку.

Як написав голова ГТС на своїй сторінці у Facebook, за чотири роки його роботи в МЕРТ вдалося створити систему електронних держзакупівель ProZorro і аукціонів «ProZorro.Продажі».

Крім цього, Україна виросла на 16 позицій в рейтингу Doing Business, запущена мала приватизація, реформована система держнагляду та інспекцій, а також скасовані радянські ГОСТи і проведені 7 «дерегуляційних Кабмінів».

Також МЕРТ запустив портал координації міжнародної технічної допомоги в Україні ProAID і портал з фінансовими даними про державні підприємства ProZvit.

Нагадаємо, що Комісія з питань вищого корпусу держслужби рекомендувала уряду призначити Нефьодова головою ДМС за підсумками заключного етапу конкурсу 26 червня. А 5 липня Кабмін звільнив Нефьодова з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі та призначив на нову посаду.

news.maanimo.com

Свежие новости раздела