We are always
here to help

Получить консультацию

НБУ затвердив перелік інвалют для встановлення офіційного курсу гривні

30.12.2019

На щоденній основі офіційний курс гривні розраховуватиметься до валют, що входять до 1 групи Класифікатора, а також валют, емітентами яких є країни з ТОП-30 найбільших торгових партнерів України за попередній рік. Сьогодні таких валют – 35

Національний банк затвердив перелік іноземних валют, до яких встановлюватиметься офіційний курс гривні та розраховуватиметься облікова ціна банківських металів.

На щоденній основі офіційний курс гривні розраховуватиметься до валют, що входять до 1 групи Класифікатора іноземних валют, а також валют, емітентами яких є країни з ТОП-30 найбільших торгових партнерів України за попередній рік. Сьогодні таких валют – 35.

Офіційний курс до 23 інших іноземних валют публікуватиметься щомісячно.

На щоденній основі публікуватиметься облікова ціна банківських металів, які входять до 1 групи Класифікатора іноземних валют (наразі це золото, срібло, платина та паладій). Усі ці переліки оновлюватимуться щорічно з урахуванням змін в зовнішній торгівлі.

Також змінюється числове значення офіційного курсу гривні до долара США. Відтепер воно визначатиметься як сума гривень за 1 одиницю іноземної валюти. До інших іноземних валют, крім долара США та облікової ціни банківських металів, числове значення офіційного курсу гривні визначено відповідно до наказу НБУ від 27.12.2019 р. №865-но «Про затвердження переліків іноземних валют та банківських металів». Зазначені зміни набувають чинності з 27 грудня 2019 року.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела