We are always
here to help

Получить консультацию

НБУ та Мінекономіки підтримують скасування обмежень в імпорті з одночасним поверненням його оподаткування

23.05.2022

Список критичного імпорту сьогодні охоплює 90% усіх товарів, а 10% товарів, що залишилися, і не мають істотного впливу на стабільність гривні, заявив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев за підсумками наради щодо дії механізму обмеження оплати товарів та послуг некритичного. імпорту.

“Вважаю, що механізм треба негайно скасовувати, але водночас відновлювати мита та ПДВ на митниці. І з першим, і з другим відверто затягли. Це завдає шкоди бізнесу”, — написав він у телеграм.

“Домовилися про це з НБУ та Мінекономіки”, – додав глава комітету.

Він також повідомив, що напередодні обговорив проблеми із Всеукраїнською аграрною Радою. За його словами, бізнес справедливо вимагає не допускати порушення прав та законних інтересів під час роботи Системи електронного адміністрування (СЕА) ПДВ та забезпечити роботу Держподаткової служби на нових засадах прозорості та забезпечення прав чесного бізнесу.

“Більшість питань бізнес висловив стосовно митниці, за яку відверто соромно …”, – зазначив Гетьманцев.

Як повідомлялося, раніше НБУ виступали за збереження такого механізму, як список критичного імпорту (під який банки можуть продавати валюту), зокрема, для контролю за імпортом послуг.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела