We are always
here to help

Получить консультацию

На Харківщині піймали горіхових контрабандистів

31.07.2019

На Харківщині завадили громадянам України відправити контрабандою до Російської Федерації 2 770 кг волоських горіхів. Про це повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.
«Вночі, 30 липня, в районі населеного пункту Лиман Перший Дворічанського району Харківської області були виявлені 6 осіб. Вони перевантажували картонні коробки із двох автомобілів «ГАЗ» до порожнього вагона вантажного потяга. Поїзд саме здійснив несанкціоновану зупинку після проходження прикордонно-митного контролю на шляху до Росії», — йдеться у повідомленні.

Під час затримання правопорушники-машиністи намагалися втекти розпочавши рух поїзда у бік кордону, однак їх було блоковано на наступній станції та не пропущено через кордон.

У потягу та на місці перевантаження було виявлено 277 коробок з волоськими горіхами загальною вагою 2 770 кг та приладдя для пасіки. Товар правопорушники планували незаконно перемістити через кордон.

Також під час огляду автомобіля одного із правопорушників, виявлено незареєстрований пістолет із гумовими кулями.

По даній ситуації до компетентних правоохоронних органів прикордонники направили повідомлення про вчинення злочинів, передбачених статтями 227, 263 та 276 КК України.

Наразі тривають заходи з фіксації доказів правопорушення та здійснюється перевірка місцевості за маршрутом руху потяга.

agronews.ua

Свежие новости раздела