We are always
here to help

Получить консультацию

Мексика звинуватила українські компанії в ухилянні від сплати мита

15.01.2014
Мексика винесла вердикт про ухилення компаніями України і Росії від сплати антидемпінгових мит на прокат з вуглецевої сталі.
Про це повідомляється на сайті офіційного бюлетеня уряду Мексики.
Розслідування охоплювало період поставок з 2010 по 2012 рік. У цей період відбувся значний ріст поставок сталевої продукції з додаванням бору в Мексику без сплати мит.
Компанії звинуватили в додаванні бору до листового углеродистому прокату, що дозволяло піти з-під дії раніше введених антидемпінгових мит на даний прокат.
У висновках урядового органу вказується на достатні докази, що імпорт сталевого вуглецевого листа з бором з Росії та України має незначні відмінності порівняно з товарами, що підлягають антидемпінговим митам, тому повинні підлягати сплаті компенсаторних мит.
Таким чином, введені раніше компенсаційні мита будуть застосовуватися до металопрокату з додаванням бору: мито на ввезення сталі з Росії – 36,8%, для України – 60,1%.
Рішення набуло чинності після публікації в офіційному бюлетені уряду Мексики.
У цьому розслідуванні прийняла компанія Metinvest International SA, що входить у групу “Метінвест” (належить олігарху Рінату Ахметову – Gazeta.ua).
У 2005 році в результаті антидемпінгового розслідування Мексика ввела мита на прокат з вуглецевої сталі в аркушах з Росії, України та Румунії, заходи діють до 8 червня 2016 року. Мито на ввезення сталі з Росії становить 36,8%, для Румунії – 67,6%, для України – 60,1%.

MDOffice

Свежие новости раздела