We are always
here to help

Получить консультацию

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова “Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав”.

28.05.2019

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова “Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав”.

Рішення Уряду прийняте з метою проведення внутрішньодержавних процедур, необхідних для припинення дії міжнародних договорів з економічних питань, укладених в рамках СНД.

Зокрема рішення передбачає вихід України з:

Протоколу про уніфікації підходу та укладення угод про запобігання подвійного оподаткування доходів і майна, вчиненого 15 травня 1992 року в м. Ташкент;

Угоди між державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав про співробітництво і взаємну допомогу з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями у цій сфері, вчиненої 04 червня 1999 року в м. Мінськ;

Угоди про співробітництво держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з податковими злочинами, вчиненої 3 червня 2005 року в м. Тбілісі.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА
від 22 травня 2019 р. № 415
Київ

Про вихід України з окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав

Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Вийти з міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав, згідно з переліком, що додається.
  2. Міністерству закордонних справ в установленому порядку повідомити Виконавчому комітету Співдружності Незалежних Держав про вихід України з міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав.

Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

Перелік додається

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела