We are always
here to help

Получить консультацию

Импортерам / экспортерам алкоголя и табака будут выдавать лицензии без согласования ГФС

21.07.2015
Унесено зміни до Порядку оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Мінекономіки та євроінтеграції від 14.02.2002 № 42.
Згідно зі змінами Мінекономрозвитку видаватиме відповідні ліцензії суб’єктам господарювання вже без погодження ДФС. Неодержання згоди на видачу ліцензії від ДФС тепер не буде слугувати однією з підстав для відмови у видачі такої ліцензії.
Змінами також передбачено можливість підписання ліцензій на імпорт/експорт алкоголю та тютюну в т. ч. Торговим представником України.
Як і раніше, ліцензії видаватимуть терміном на 5 років, і плата за них справлятиметься щорічно. Доказом же перерахування до держбюджету річної плати за ліцензію слугуватиме подана заявником копія платіжного доручення, але винятково з оригінальною відміткою банку про сплату.
Водночас для оформлення та видачі ліцензій заявником уже не подаватиметься довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.
Деяких правок зазнала і форма заяви про одержання ліцензій на право імпорту, експорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, в частині необов’язковості засвідчення суб’єктом господарювання заяви печаткою.

MDOffice

Свежие новости раздела