We are always
here to help

Получить консультацию

Чи потрібно «єдинникам»-неплатникам ПДВ реєструватися при сплаті ПДВ у разі імпорту товарів?

13.07.2022

«Єдинники»-неплатники ПДВ повинні сплачувати ПДВ при імпорті товарів під час митного оформлення таких товарів без реєстрації як платники такого податку
ДПС у Запорізькій області розповідає, що відповідно до п. 180.1 ПКУ для цілей оподаткування платником податку є, зокрема, будь-яка особа, яка ввозить товари на митну територію України в обсягах, які підлягають оподаткуванню, та на яку покладається відповідальність за сплату податків у разі переміщення товарів через митний кордон України відповідно до Митного кодексу України.

Згідно із п. 181.2 ПКУ якщо особи, не зареєстровані як платники податку, ввозять товари на митну територію України в обсягах, що підлягають оподаткуванню згідно із законом, такі особи сплачують податок під час митного оформлення товарів без реєстрації як платники такого податку.

Тобто, суб’єкти господарювання – платники єдиного податку, не зареєстровані як платники ПДВ, повинні сплачувати ПДВ при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України під час митного оформлення таких товарів без реєстрації як платники такого податку.

mdoffice.com.ua

Свежие новости раздела