friedman

We are always
here to help

+380 (67) 504 20 79
+380 (67) 402 15 78
office@friedman.com.ua
Отримати консультацію
  • Компанія
  • Послуги
  • Новини
  • Контакти
  • База знань
  • Наші документи
Головна → Новини → Уряд пропонує поновити звітність у сфері державного експортного контролю

Уряд пропонує поновити звітність у сфері державного експортного контролю

23.05.2024

У Верховній Раді зареєстровано урядовий законопроєкт № 11278 про внесення зміни до Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» щодо поновлення звітності у сфері державного експортного контролю.

Законопроект має на меті забезпечення державного експортного контролю за кінцевим використанням товарів та поновлення звітності суб’єктів здійснення міжнародних передач товарів. Також проєкт забезпечить своєчасне та належне виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань у сфері міжнародного контролю за передачами озброєнь, нерозповсюдженням зброї масового знищення, запобіганню тероризму.

Проектом пропонується доповнити пункт 1 Закону України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» положенням, яке поновить обов’язок суб’єктів міжнародних передач товарів військового призначення та подвійного використання подавати відповідну звітність, передбачену статтею 22 Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання».

mdoffice.com.ua

Свіжі новини розділу

  • 29.06.2026 Пеня за імпортом нараховується навіть за сумлінної поведінки імпортера
  • 29.06.2026 З 1 липня запрацюють нові митні правила для посилок з України до ЄС
  • 23.06.2026 Оподаткування ПДВ імпортних посилок: закон приймуть восени 2026 року
  • 19.06.2026 Органічні харчові продукти, що імпортуються в Україну: вимоги законодавства
  • 18.06.2026 Три дедлайни замість одного: Кабмін переписав перехідні строки для косметичного ринку

База знань

  • База документів
  • Каталог документів
  • УКТ ЗЕД
  • Розрахунок митних платежів
  • Розрахунок митних платежів на легковий автомобіль
friedman

Митний брокер – це економно, без клопоту та надійно. Зовнішньоекономічна діяльність завжди була пов’язана з певними труднощами щодо документообігу. Сьогодні більшість власників бізнесу, які ведуть ЗЕД, вважають за краще замовляти послуги митного брокера на аутсорсингу. Головне – правильно обрати надійного партнера. В особі компанії «Фрідман-Україна» такого партнера знайшли вже сотні клієнтів, і сьогодні стати одним із них можете і Ви!

  • Дозвільні документи
  • Послуги з митного оформлення
  • Перевезення
  • Інші послуги в сфері ЗЕД
  • База документів
  • Каталог документів
  • УКТ ЗЕД
  • Розрахунок митних платежів
  • Розрахунок митних платежів на легковий автомобіль

© 2005-2025 ТОВ «Фрідман-Україна» Всі права захищені
Україна,
+380 (67) 504 20 79, +380 (67) 402 15 78

Створення сайту Page Group

eng
rus